روش های ارسال

 توجه: لطفا هنگام تحویل سفارش، محتویات بسته بندی را در حضور مامور پست و یا پیک سراوان کالا، با فاکتور سفارش مقایسه کرده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی، از تحویل گرفتن بسته بندی خودداری فرمایید و مراتب را به اطلاع شرکت سراوان کالا برسانید.

 

ارسال کالا به مقصد استان سیستان و بلوچستان:

 

کلیه سفارشات ثبت در ساعات کاری، همان روز تحویل داده خواهند شد و تحویل سفارشات بعد از ساعات کاری به روز بعد موکول خواهد شد.
ارسال کالا در محدوده شهرستان سراوان توسط پیک انجام می گیرد و هزینه ارسال رایگان میباشد
ارسال کالا به شهرستان های استان س و ب نیز به صورت رایگان میباشد.
ارسال کالا به شهرستان:
ارسال کالا به شهرستان توسط پست پیشتاز، تیپاکس و شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد با فروشگاه اینترنتی سراوان کالا انجام می گیرد. هزینه ارسال برای بسته های بین 0 تا 3 کیلوگرم، مبلغ 12 هزار تومان، برای بسته های بین 3 تا 5 کیلوگرم 19 هزار تومان و برای بسته های بین 5 تا 10 کیلوگرم 28 هزار تومان و برای بسته های بالای 10 کیلوگرم، 35 هزار تومان خواهد بود.

 

مدت زمان ارسال سفارش:
کلیه سفارشات استان سیستان و بلوچستان ( در صورت ثبت سفارش تا ساعت 13 ) در همان روز یا نهایتا تا فردا تحویل می گردد. سفارشات شهرستان نیز حداکثر 1 تا 3 روز کاری پس از ثبت سفارش، ارسال می گردد.

 

آیا امکان تغییر آدرس وجود دارد؟

 

قبل از ارسال کالا از طرف تیم ارسال شما پیامکی حاوی زمان ارسال دریافت میکنید. در صورت تغییر آدرس در همان زمان می توانید عدد 1 را به همان پیامک دریافت شده ارسال نمایید. همکاران ما در واحد ارسال با شما تماس خواهند گرفت.